ATV ( Quadbike ) Safari Turu

Tur Süresi : 4 Saat

Yetişkin Fiyat : 0 TL

Çocuk ( 5-12 Yaş ) : 0 TL

Genel Bilgi

Fethiye ATV ( Quad Bike ) Safari Turu

ATV Quad Bike Safari Turu ; direksiyon kontrollü, iki veya tek kişinin bindiği, tek kişinin rahatlıkla kullanılabildiği çılgın eğlenceli bir arazi aracıdırATV (Quad Bike) dört tekerlekli, düşük seyahatlerinizde bir araçtır. Direksiyon kontrolünün rahatlığından dolayı yeni veya ilk defa kullananlar dahi herkes kullanabilir. ATV (Quad Bike) otomatik şanzımanından dolayı ilk başlayanlar için dahi kolaydır. Turlarda toz içinde gitmek garantilidir. Tura başlarken var olan renginiz kesinlikle tur bitiminde farklı olacaktır. Dolayısıyla geziye uygun rahat bir kıyafetle tura katılmanız daha iyi olacaktır.

Tur parkurları özel izinlerin alındığı “kapalı yol” durumundadır. Güvenlik donanımları sağlanmış her binicinin kendi ATV (Quad Bike) ‘si olacaktır. ATV (Quad Bike) kullanım yaşı ise 16 dır. Daha küçükler kullanamaz.

Safari sırasında ilk olarak kullanılacak ekipmanın tanıtımı yapılır. Ekipmanlar gruba dağıtılır. Eğitmenler tarafından verilen 15 dakika teorik ve 15 dakika araç üzerinde pratik eğitimden sonra öncü ve artçı rehberler önderliğinde 1,5 saat süren ATV safari turuna başlanır. Adrenalin dolu ATV Safari turu sırasında zorlu tepeleri aşacak, dere yataklarından geçecek, çamura batacaksınız.

Hem kendinizin, hem ATV’nin sınırlarını zorlayacaksınız. Amaç tamamen doğal olan orman içi parkurumuzda yer alan dere ve çamur geçişleri, dik iniş ve çıkışlar, dar patikalar ve yangın yollarını kullanarak güvenli bir şekilde parkuru tamamlamaktır. Bu yorucu ama keyifli safarinin ardından özenle hazırlanmış menülerimizden faydalanabilirsiniz.

Kayaköy ATV Safari Turu

Tatil için harika bir yer olan , doğayı ve kültürü hala koruyan Fethiye/Ölüdeniz’ de ATV ile tura katılmak harika bir seçenektir. Deneyimli rehberler eşliğinde yapılan , tur öncesinde sabah teorik ve pratik eğitim alınıyor. Sonra rehberler ve uçucu yolcular ; gerekli malzemeleri alıp ATV (Quad Bike) binerek toplanma yerinin yolunu gidiyoruz. Toprak yoldan ulaşım 20 dakika sürüyor.

Burada ATV’lere biniliyor. Rehberler ATV Quad Bike Safari Turu na katılan konuklara son olarak nelere dikkat etmesi ile yapmaması gerekenler noktaları anlatıyor. Ardından startın verilmesi ile tura başlanıyor..

ATV Safari Turu nda müthiş bir heyecan duyuluyor ama kısa süre sonra heyecan yerini Kayaköy ve çevresindeki ormanlık arazinin doyumsuz manzarası eşliğinde ki müthiş bir keyfe bırakıyor. Birbiri arkasına gelen ATV’ ler ile bir anda ortalık harika bir safariye dönüşüyor. Tur sonunda istinasız konukların yüzünde mutluluk gülücüklerine rastlanıyor.

ATV Quad Bike Safari Turu kuruluşumuzun Turizm Bakanlığı’ndan alınan “Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Belgesi” bulunmaktadır. Tüm rehberler özel sertifikaya sahip olup, yüksek deneyimlere sahiptir. Tur öncesi tüm herkese Profesyonel ATV (Quad Bike) Eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV (Quad Bike) kullanabilir. Tur 1,5 Saat ve 15 km süren , 4 tekerlekli motosikletlerle yapılan bu bol çamurlu ve heyecanı bol bir aktivitedir. Araba kullanmayı bile bilmeniz gerekmiyor. Kısa bir brifing sonrası ve bir kaç kilometre sonrasında araca iyice alıştığınızı fark ediyorsunuz.  Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

Önemli Detaylar
 • ATV Safari Turu nda müthiş bir heyecan duyuluyor ama kısa süre sonra heyecan yerini Kayaköy ve çevresindeki ormanlık arazinin doyumsuz manzarası eşliğinde ki müthiş bir keyfe bırakıyor. Birbiri arkasına gelen ATV’ ler ile bir anda ortalık harika bir safariye dönüşüyor. Tur sonunda istinasız konukların yüzünde mutluluk gülücüklerine rastlanıyor.
 •  
Fiyata Dahil
 • Otellerden alınma servisi,
 • Ofis önünden 4X4 araçlarla parkur başına gidiş servisi,
 • Sigorta bedeli,
 • Profesyonel rehber ücreti,
 • Tur bedeli,
 • Ofisden otele dönüş servisi,
Fiyata Hariç
 • İstenirse tur esnasında yapılan çekimden alınan kaset bedeli konuğa aittir.
 • Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler tur çıkış noktasında satılmaktadır.
 • Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı ücretlidir.
 • Geç kalan bir yolcunun tur çıkış noktasına ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır.