Fethiye Salı Pazarı Kayaköy Turu

Tur Süresi : 6 Saat

Yetişkin Fiyat : 0 TL

Çocuk ( 5-12 Yaş ) : 0 TL

Genel Bilgi

Fethiye Pazarı Ve Kayaköy

Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turunda birbirinden farklı doğal ürünleri ile birlikte yörenin en lezzetli ve değişik bitkilerini bir arada bulunduran Fethiye pazarı, üstelik tüm dünya ile birlikte Türkiye’nin de en çok turistik alanlarının başında gelmektedir. Salı günü gerçekleştirilen ve bölgenin en büyük açık hava pazarı olarak geçen bu özel bir gündür. Üstelik yaz ayları geldiği zaman oldukça yoğun bir şekilde talep almaktadır. Bu muhteşem pazarı saatlerce gezmek ve daha önce hiç görmediğiniz farklı eşyaları bulabilirsiniz. Bu konuda Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turu kapsamında keyifli bir olanak sunmaktan gurur duyarız.

Sadece Fethiye değil bölgenin  dört bir yanından akın eden birçok insan ile birlikte bu pazar daha renkli bir hale gelmektedir.  Aynı zamanda Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turu da yeni en ilgi çeken turistik noktalardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle bu pazarda tekstil ürünlerinden hediyelik eşyalara kadar birbirinden kaliteli ürünler her salı tatilcilere ve yerli halka sunulmaktadır. Çok uygun fiyatların da sağlandığı bu özel pazar sayesinde, diğer bir yandan yörenin en özel bitkilerini de elde edebilirsiniz.

Fethiye Salı Pazarı Kayaköy Turu ile Keyifli Bir Turistik Pazar Yapma İmkanı

Hem birçok farklı ve zengin seçenek kapsamındaki ürünleri elde ederken, aynı zamanda bu pazar kapsamında turistik bir seyahat de gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere yaklaşık olarak iki buçuk saat süre boyunca fırsat veriyor ve bu bağlamda doya doya pazarı gezmenize olanak tanıyoruz. Aynı zamanda Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turu kapsamında da tamamen doğal bir yapı altında bulunan bu Kayaköyüni gezme fırsat bulacaksınız.

Özellikle Kayaköy antik Rum evleri muhteşem tarihi görüntüsü altında gözlerinize adeta banyo yaptıracak. Buram buram tarih kokan bu özel köyü gezerken, bol oksijenli ve zihin açıcı bir tatil yapma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Bu kapsamda Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turunu gerçekleştirmek için hemen bizimle iletişim kurabilir ve doyasıya yaşayabilirsiniz.

Üstelik dilerseniz bu güzel köy kapsamında öğle yemeğini tamamen antik Rum evlerinin olağanüstü görüntüsü altında değerlendirebilir ve unutamayacağınız fotoğraflar ile videolar elde edebilirsiniz.

Fethiye’nin Pazarını ve Markete İle Birlikte Kayaköy’ü Keyifle Gezebilirsiniz

Yaz ayları geldiği zaman Türkiye’nin en önemli turistik yerlerinden biri olarak ön plana çıkan Fethiye bölgesinde, Fethiye market turu ya da salı günleri gerçekleştirilen pazarını gezerek keyifli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen doğrudan bunun için organize ettiğimiz bu özel tur kapsamında, yörenin birbirinden farklı hediyelik eşyalarını ve bitkileri ile birlikte çok uygun giyim seçeneklerini satın alırken, aynı zamanda Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turu ile birlikte bu muhteşem köyü gezerken mimari yapıları ve kültürel dokuları da keşfedebilirsiniz.

Eski ismi Levissi olan Kayaköy, çok eski dönemlerden boya bu yana oldukça fazla mimari yapıyı birbiriyle kaynaştırdığından dolayı, tamamen turistik bir kültürel gezi için en önemli yerlerden biridir. Üstelik burada birçok farklı dönemden kalma kiliseler, şapeller ve eski Yunan evleri de bulunmaktadır.

Bütün bu noktaları keyifli bir şekilde gezebilir, sizlere sunduğumuz özel fırsatlar kapsamında çok uygun fiyatlarla ailenizle birlikte harika bir tur gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu köyün dar ve şirin sokaklarında gezerek ölümsüz bir an yakalayabilmek için fotoğraf çekebilir ve buraları videoya da alabilirsiniz.

Önemli Detaylar
 • Pamukkale Turu ; Pamukkale Denizli Bölgesi içinde yer almaktadır. Etkinlik akşama kadar sürer. Bölgeye gidecek konuklarımızı son derece eğlenceli bir program beklemektedir.
 • Gezilerimiz, rehber eşliğinde yapılmaktadır.
 • Tüm rehberler özel sertifikaya sahip olup, yüksek deneyimlere sahiptir.
 • Tur öncesi tüm herkese profesyonel rehberler tarafından bölgedeki doğal yaşam hakkında , yeraltı kentlerinin tarihi hakkında, Ören yerlerinin bölgedeki önemi hakkında detaylı bilgi verilir.
Fiyata Dahil
 • Otellerden alınma servisi
 • Sigorta bedeli
 • Profesyonel rehber ücreti
 • Klimalı Araç
 • Tur Ücreti
 • Otele dönüş servisi
Fiyata Hariç
 • İçecekler
 • Bahşiş (Rehber-Şoför)
 • Kayaköy girişi