Fethiye Saklıkent Jeep Safari

Tur Süresi : 8 Saat

Yetişkin Fiyat : 0 TL

Çocuk ( 5-12 Yaş ) : 0 TL

Genel Bilgi

Fethiye Jeep Safari

Fethiye Jeep Safari Turları Nisan ayının 15’inde de Başlamakta Olup 30 Ekim’e Kadar Her gün Gerçekleştirilmektedir. Siz Misafirlerimizi Saat 08:00 Gibi Konaklama Yerlerinizden Alıyoruz Ve

İlk Durağımız : Tlos, M.Ö. Likyalıların yaşadığı ve sonradan Osmanlı İmparatorluğunun eline geçen Kent Olan Tlos’ da Kısa Bir Fotoğraf Molası Veriyoruz.

2. Durak : Yakapark Doğa Parkı. Doğal bir park olan Yakapark’ ta soğuk su havuzlarında yüzebilir, koyu yeşil ağaçların, serin gölgelerde köşklerde dinlenebilirsiniz. İçerisinde 5 dakika duranın ücretsiz içecek kazandığı havuzlar ve keşfetmeye değer saklı yamaçları ile Yakapark anılarınızda unutulmaz hatıralar bırakacak Olağan Üstü Bir Yer.

Fethiye Jeep Safari 3. Durak : Saklıkent‘ de Serin Suların Kenarında 10 Çeşit Soğuk Meze Ve Ana Menü Olarak Tavuk & Balık Vejetaryenler İçin Omlet Veya Saç Böreği & Cips İkramı Yapılmaktadır. Yemekten Sonra 45 Dakika Sürecek Avrupa’nın İkinci Büyük Kanyonu Olan Saklıkent Kanyonunu Geziyoruz Kanyon Gezisinden Sonra Eğer istersek Saklıkent deki Seyahat Acentasının Düzenlemiş Olduğu Aktivite Olan Küçük Lastik Botlarla Düzenlenmekte Olan Ringo Rafting Yapabilir. Ortalama 60 Metre Yükseklikten Gerçekleştirilen Bungee Jumping Yapabilir Ve Saklıkent de Nehirin Üzerinden 3 Parkurdan Oluşan Zip-Line Yapabilirsiniz. Saklıkent’e Giriş Saatimiz:12:00 Olup Ayrılışımız Ortalama 14:30’dur

4. Durak : Çamur Banyosu Saklıkent’e 20 Dakika Mesafede Olan Çamur Banyosuna Girebilir Vücudunuzdaki Ölü Derileri Vücudunuzdan Atabilir Yüzünüzde Hoş Bir Tebessüm Bırakabilirsiniz.

5. Durak : XHANTHOS Likyalıların Başkenti Olup Ayrıca En Büyük Kentidir Xhantos’da Yol Üzerinde Kısa Bir Fotoğraf Veriyoruz.

Fethiye Jeep Safari Son ve 6. Durak : PATARA PLAJI Türkiye’nin En Uzun 2. Kumsalı Olan Patara Plajı Aynı Zamanda Caretta Carettaların Yumurta Bıraktığı Plajlardan Biridir . Patara Plajında Yaklaşık 60-90 Dakika Arası Yüzme Ve Dinlenme Molası Veriyoruz.

Patara Plajındaki Moladan Sonra 60 Dakikalık Dönüş Yolculuğumuzdan Sonra Sizleri Tekrar Konaklama Yerlerinize Saat 18:30 19:00 Gibi Güvenli Bir Şekilde Geriye Bırakıyoruz.

Önemli Detaylar
  • Tur saat 09:30' da başlayıp, 17:30' da biter. Gün boyunca süren ve doğanın içindeki heyecanı keyiflice doya doya yaşayacaksınız. Aktivitesi bol bir gün sizi bekliyor. Fethiye'den katılacak konuklar konaklama yerlerinden saat 08:00 - 09:15 ' de alınırlar. Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.
Fiyata Dahil
  • Otellerden alınma servisi,
  • Sigorta bedeli,
  • Profesyonel rehber ücreti,
  • Yemek ,
  • Jeep binme bedeli,
  • Genel Tur Ücreti,
  • Otele dönüş servisi,
Fiyata Hariç
  • Tur esnasında yapılan çekimden alınan KASET veya CD BEDELİ Alkollü ve Alkolsüz tüm içecekler konuğa aittir.