Dalaman Nehrinde Wild Rafting: Adrenalin Dolu Bir Macera

Dalaman nehrinde wild rafting, bir nehir macerası sevenler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Bu heyecan dolu aktivite, raftı kürekleyerek nehirdeki kayalar ve engeller arasından geçirmek için bir takım halinde yapılır. Bu takım çalışması ve koordinasyon gerektiren aktivite, başarılı olabilmek için iyi bir ekip oluşturmak gerektirir.

Dalaman Wild Rafting, tüm gün süren, bol su ve heyecan dolu bir etkinliktir. Bot kullanmayı bilmek gerekli değildir, herkes ortak kürek çekiyor. Dalaman Çayı, dev kayalar arasından akan bembeyaz köpüklü suları, muhteşem vadisi ve çam ormanları ile eğlenceye davet ediyor. Marmaris, Fethiye, Dalyan bölgelerinden hareketle her gün düzenlenen ve R2 olarak adlandırılan günübirlik rafting turuna katılarak, unutulmaz bir nehir macerası yaşayabilirsiniz.

Wild Rafting yapmak için herhangi bir ön tecrübe veya eğitim gerekmez. Her botta, tecrübeli en az bir nehir rehberi bulunur. Son teknoloji ile üretilen can yelekleri sayesinde artık yüzme bilmeyenler bile rafting yapabilirler. Dalaman nehrinde gerçekleşen bu eğlence ve coşku dolu aktivite, doğa ve insan karşılaşması için bir fırsat sunar. Dört saatlik kulvarı geçerken, muhteşem doğal manzaralar ve kayalıklar geçerek size unutulmaz bir gün yaşatır.

Dalaman Çayı alt parkuru, uluslararası zorluk derecelerine göre 1 ve 2 derece zorluktadır. Bu da nehirdeki faaliyete katılmak için herhangi bir tecrübeye ihtiyaç olmadığını göstermektedir. Turlarımıza katılan herkes sigortalanmakta ve tur bitiminde sertifika hediye edilmektedir.

Bu adrenalin dolu macera için tek yapmanız gereken rahat kıyafetler giymek ve heyecana hazır olmak. Dalaman Nehrinde Wild Rafting, doğayı keşfetmek ve adrenalin dolu bir macera yaşamak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir.

Tur Esnasında Dahil Olanlar

Gidiş – Dönüş Transferleri, Profesyonel Rehberlik, Tur için Gerekli Ekipmanlar, Tur Sigorta bedeli

Tur Esnasında Ekstra Olanlar

Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler, Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler, Geç kalan bir yolcunun tur çıkış noktasına ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır., İsteğe Bağlı Tur esnasında yapılan video ve foto çekimleri, Ören Yeri Giriş Ücretleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Dalaman Wild Rafting
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi