Fethiye Salı Pazarı Kayaköy Turu ile Doğanın, Kültürün ve Lezzetlerin Keşfi

Fethiye market turu ve Salı pazarı gezisi ile birlikte Kayaköy’deki antik evleri de keşfetmek, aynı zamanda doğanın güzellikleri ile bütünleşerek keyifli bir gün geçirmek mümkün. Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turu için özel olarak hazırladığımız rotalar, konforlu ve rahat bir seyahat sunarken, aynı zamanda tarihi ve kültürel zenginlikleri de keşfetme fırsatı veriyor.

Kayaköy, 19. yüzyılın sonlarına doğru bölgeye gelen Rumların yaşadığı bir köy olarak bilinir. Köy, 1923 yılında imzalanan Lozan Antlaşması sonrası Türkiye’ye kalan bölgedeki Rumlar tarafından terk edildi ve evleri boşaltıldı. Bugün, terk edilmiş evler ve kiliseler, antik yapıları, dar sokakları ve köyün eşsiz manzarası ile turistlerin ilgisini çekmektedir.

Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turu, bölgenin doğal güzelliklerini keşfetmenin yanı sıra, yöresel lezzetlerin tadına varma fırsatı da sunuyor. Öğle yemeği için yöreye özgü lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar da tur kapsamında yer alıyor. Bu sayede, tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfetmenin yanı sıra, lezzetli bir mola da verebilirsiniz.

Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turu için rezervasyon yaptırmak oldukça kolay. Siz de ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte Fethiye’de unutulmaz bir tatil geçirmek isterseniz, sitemizdeki rezervasyon formumuzu kullanarak hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

Tüm bu özellikleri ile Fethiye Salı Pazarı Kayaköy turu, hem doğal güzellikleri keşfetmek hem de kültür ve tarihle iç içe bir tatil geçirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Tur Esnasında Dahil Olanlar

Gidiş – Dönüş Transferleri, Öğle Yemeği, Profesyonel Rehberlik, Tur Sigorta bedeli

Tur Esnasında Ekstra Olanlar

Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler, Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler, Geç kalan bir yolcunun tur çıkış noktasına ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır., İsteğe Bağlı Tur esnasında yapılan video ve foto çekimleri, Ören Yeri Giriş Ücretleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Fethiye Salı Pazarı Kayaköy Turu
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi