Pamukkale Turu – Hierapolis Günübirlik: Doğal Güzelliğin ve Tarihi Mirasın Keşfi

Pamukkale turu ile eşsiz doğal güzellikleri ve tarihi mirasları keşfetmek için sizleri bekliyoruz! Denizli sınırlarında yer alan Hierapolis, dünyanın en ünlü antik kentlerinden biridir ve turumuzun en önemli duraklarından biridir. Romalılar tarafından hükmedilen bu şehir, geçmişten günümüze birçok efsaneye tanıklık etmiştir ve farklı dinler açısından da kutsal bir yer olarak önemli bir yere sahiptir.

Turumuza erken saatlerde başlayarak, yöresel lezzetlerle dolu bir kahvaltı eşliğinde güne başlıyoruz. Ardından, dünyanın en bilinen doğal güzelliklerinden biri olan travertenleri ziyaret etmek üzere Pamukkale’ye doğru yola çıkıyoruz. Burada, antik yüzme havuzu, ayakta kalmış farklı kiliseler ve arkeolojik kazı alanları gibi birçok ilgi çekici noktayı ziyaret edebilirsiniz.

Hierapolis Antik şehri ise turumuzun en önemli duraklarından biridir. Burada Anadolu’nun en büyük açık hava tiyatrosunu ve antik yapıları gezme şansına sahip olacaksınız. Tur boyunca rehberlerimiz size eşlik ederek, bu tarihi mirasları keşfetmeniz için gerekli tüm bilgileri sağlayacaklar.

Turumuz aynı zamanda Denizli’nin meşhur havlu ve halılarının dokunduğu özel bir fabrikayı ziyaret etme fırsatı da sunuyor. Fabrika içindeki farklı noktaları keşfedebilir, özel anılarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekebilirsiniz.

Turumuzun sonunda sizi otelinize bırakırken, unutulmaz bir gün geçirdiğinize emin olacaksınız. Uygun fiyatlarımızla, doğal güzellikleri ve tarihi mirasları keşfetmek için sizleri bekliyoruz.

Tur Esnasında Dahil Olanlar

Gidiş – Dönüş Transferleri, Öğle Yemeği, Profesyonel Rehberlik, Tur Sigorta bedeli

Tur Esnasında Ekstra Olanlar

Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler, Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler, Geç kalan bir yolcunun tur çıkış noktasına ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır., İsteğe Bağlı Tur esnasında yapılan video ve foto çekimleri, Ören Yeri Giriş Ücretleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Pamukkale Turu
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi