Fethiye ATV Quad Bike Safari Turu: Adrenalini ve Macerayı Keşfedin

ATV Quad Bike Safari Turu, Fethiye’nin doğal güzellikleri ve köylerinin keşfedilmesi için ideal bir yol sunar. Turun başlangıcında, ekipmanların tanıtımı ve kısa bir eğitim verilir. Ardından, rehberler önderliğinde macera dolu bir yolculuk başlar.

Tur boyunca, dik yokuşlar, dar patikalar ve yangın yolları gibi zorlu parkurları aşarak, Fethiye’nin enfes doğasını keşfedebilirsiniz. ATV Quad Bike Safari Turu’nun bir diğer harika özelliği de, tur sonrasında sunulan lezzetli bir yemekle sona ermesidir.

Kayaköy ATV Safari Turu, Fethiye’nin güzel doğasının yanı sıra, bölgenin tarihi ve kültürel mirasını da keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunar. Tur, deneyimli rehberler eşliğinde yapılmaktadır ve öncesinde teorik ve pratik eğitim alınmaktadır.

Tura başlamadan önce, rehberler konuklara ATV Quad Bike Safari Turu sırasında dikkat etmeleri gereken noktaları anlatır. Ardından, ATV’lere binerek tur başlar ve Kayaköy ve çevresindeki ormanlık arazinin doyumsuz manzarası eşliğinde heyecan dolu bir yolculuk başlar.

Tur sonunda, konukların yüzünde mutluluk gülücükleri oluşur ve harika bir deneyim yaşandığı hissedilir. ATV Quad Bike Safari Turu kuruluşumuzun Turizm Bakanlığı’ndan alınan “Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Belgesi” bulunmaktadır. Tüm rehberler özel sertifikaya sahiptir ve yüksek deneyimlere sahiptir.

ATV Quad Bike Safari Turu’na katılmak için, 16 yaşından büyük olmanız ve ATV (Quad Bike) kullanımı için önceden verilen eğitimleri tamamlamanız gerekmektedir. Tur, 1,5 saat ve 15 km uzunluğundadır ve 4 tekerlekli motosikletlerle yapılmaktadır. Herhangi bir araba kullanma deneyimi gerektirmez ve kısa bir brifing sonrasında araca alışmak kolaydır.

Tur öncesi ve sırasında güvenli sürüş ve off-road kullanımı teknikleri eğitimi verilmekte olup, turun güvenli bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir. ATV Quad Bike Safari Turu ile Fethiye’nin doğasını ve tarihini keşfedin ve unutulmaz bir macera yaşayın.

Tur Esnasında Dahil Olanlar

Gidiş – Dönüş Transferleri, Profesyonel Rehberlik, Tur için Gerekli Ekipmanlar, Tur Sigorta bedeli

Tur Esnasında Ekstra Olanlar

Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler, Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler, Geç kalan bir yolcunun tur çıkış noktasına ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır., İsteğe Bağlı Tur esnasında yapılan video ve foto çekimleri, Ören Yeri Giriş Ücretleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

ATV Quad Bike Safari Turu
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi