Fethiye’de Dalış Tutkunları İçin Unutulmaz Bir Deneyim: Dalış Turu Fethiye!

Fethiye’de dalış yapmak isteyenler için Dalış Turu Fethiye programı sunulmaktadır. Bu program, yeni dalış brövesi alanlar veya uzun zamandır dalış yapmamış olanlar için eğitmen veya dalış lideri eşliğinde uygulanacak özet bilgi tekrarından ve önemli becerilerin uygulanmasından oluşan 2 dalışlık bir programdır. Programda, ekip, ekipman ve su altında iletişim hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra belirlenen dalış noktasına varış sağlanmaktadır. Hava koşullarına göre, su altı bitki ve balık zenginliği olan koylar tercih edilerek su altında keyifli bir dünya keşfedilir. Dalış yapmak isteyenlerin yüzme bilme şartı yoktur.

Program, bir video gösterisi ardından, eğitmenler tarafından temel güvenlik ve sualtına uyum bilgileri ve becerileri özetlenerek başlar. Uzman bir eğitmen/dalış lideri eşliğinde yapılacak ilk dalışta, en fazla 5 metre derinliğe inilerek mavi dünyanın gizemleri keşfedilir. İlk dalışın ardından ömür boyu saklanabilecek “Deneme Dalışı Sertifikası” verilir. İkinci dalışta ise beceri tekrarı yapılmadan keyifle dalınır ve öğrenilenler uygulanır. Bu kısa kursun ardından PADI Open Water Diver kursuna devam edilerek sertifika alınabilir ve 18 metreye kadar dalma eğitimi tamamlanabilir.

Programın ikinci bölümünde, 35 dakika süren ikinci dalış 10 metre derinliğe kadar inilerek gerçekleştirilir. Turun sonunda ise tekne uygun bir koyda durdurulup, ekip ve konuklar birlikte kabinden atlama su savaşı yapabilirler. Program, öğle yemeği de dahil olmak üzere tam bir günü kapsamaktadır.

Tur Esnasında Dahil Olanlar

Gidiş – Dönüş Transferleri, Öğle Yemeği, Profesyonel Rehberlik, Tur Sigorta bedeli

Tur Esnasında Ekstra Olanlar

Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler, Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler, Geç kalan bir yolcunun tur çıkış noktasına ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır., İsteğe Bağlı Tur esnasında yapılan video ve foto çekimleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Fethiye Dalış Turu
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi