Ölüdeniz Tekne Turu: Fethiye’nin Muhteşem Güzelliklerine Yolculuk

Ölüdeniz Tekne Turu, Fethiye bölgesinin en güzel noktalarını keşfetmek ve unutulmaz bir gün geçirmek isteyenler için harika bir seçenektir. Tam donanımlı teknelerimizde sabah 11.00’den akşam 18.00’e kadar süren bu turda, bölgenin doğal güzellikleriyle dolu rotalar sizi bekliyor.

Tur boyunca gezilecek 6 farklı noktada, yiyecek ve içecek servislerimiz ile aperatif seçenekler dahilinde günün daha güzel geçmesine imkan veriyoruz. Tavuk, salata, balık, köfte ve pilav gibi seçeneklerimizden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bölgenin doğal yiyeceklerini tadarken, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Tur kapsamında Mavi Mağara, Kelebek Vadisi, Akvaryum Koyu, St. Nicholas Adası gibi Fethiye’nin en güzel noktalarını gezebilirsiniz. Her bir noktada özel bir süre geçirerek, harika fotoğraflar çekebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Ayrıca tur boyunca birçok farklı noktada yüzme imkanı sunmaktayız. Tertemiz denizinde yüzmek, güneşlenmek ve keyifli vakit geçirmek için özel duraklarımız mevcuttur.

Turumuz sabah 11:00’de başlayıp, akşam 18:00’de sona ermektedir. Tur sırasında teknelerimizde yer alan bütün donanımlar eksiksiz olarak tamamlanmıştır. Teknelerimizde sizler için güvenli ve rahat bir yolculuk sağlamaktayız. Ayrıca turumuza Fethiye’den katılacak olan konuklar için 09:30’da alınma hizmeti de sunuyoruz.

Ölüdeniz Tekne Turu, bölgenin en güzel noktalarını keşfetmek, yüzmek ve doğayla iç içe keyifli bir gün geçirmek isteyenler için harika bir seçenektir. Teknelerimizdeki profesyonel ekipmanlar ve personelimizle, sizlere unutulmaz bir tur deneyimi yaşatmak için çalışmaktayız. Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, teknik gibi nedenlerle tur programında değişiklik yapma hakkımız saklıdır.

Tur Esnasında Dahil Olanlar

Gidiş – Dönüş Transferleri, Öğle Yemeği, Profesyonel Rehberlik, Tur Sigorta bedeli

Tur Esnasında Ekstra Olanlar

Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler, Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler, Geç kalan bir yolcunun tur çıkış noktasına ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır., İsteğe Bağlı Tur esnasında yapılan video ve foto çekimleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Ölüdeniz Tekne Turu
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi