Ölüdeniz ( Kelebekler Vadisi ) Tekne Turu

Tur Süresi : 8 Saat

Yetişkin Fiyat : 0 TL

Çocuk ( 5-12 Yaş ) : 0 TL

Genel Bilgi

Ölüdeniz Tekne Turu

Ölüdeniz Tekne Turu ile Fethiye’nin eşsiz güzellikteki manzaralarını mavilik ve yeşilliğin bir arada bütünleştiğini görüp, birbirinden harika noktaları gezerek unutulmaz bir gün yaşamak isterseniz hemen bizimle iletişim geçiniz.
Tam donanımlı teknelerimizde sabah saat 11.00’den 18.00’e kadar asla unutamayacağınız bir keyif imkanı önünüze sermekteyiz. Yakışık olarak 6 duraktan oluşan bu enfes tur kapsamında, Fethiye bölgesinde Ölüdeniz tekne turu ile görmediğiniz yer kalmayacak. Bölgeyi çok iyi bilen kaptanımız ve  yetenekli personelimiz eşliğinde, doğru plan ve program ile en güzel rotalar sizleri bekliyor. Bu tur içerisinde aklınıza gelebilecek bütün olanaklar, teknelerimizde sizlere en iyi şekilde sunulmaktadır.

Sizler için belirlediğimiz rota dahilinde, yiyecek ve içecek servislerimiz ile aperatif seçenekler dahilinde de günün daha güzel geçmesine imkan verebilirsiniz. Bunun içerisinde tavuk, salata ve balık ile birlikte farklı zamanlarda köfte ve pilav seçeneklerinden seçim yapabilirsiniz. Bölgenin doğal yiyeceklerini tadarken damak tadınıza uygun lezzetli bir zamanı sevdiklerinizle birlikte yaşayabilirsiniz.

Sırasıyla Muhteşem Noktalar Eşliğinde Ölüdeniz Tekne Turu

Bu tur eşliğinde öncelikle Mavi Mağara’ya uğrayarak, bu mükemmel doğallığa birebir şahit olmanıza imkan tanıyoruz. Burada geçireceğiz özel bir süre dahilinde fotoğraf çekebilir ve muhteşem görselliğine bakarak unutulmaz bir zamanın içinde keyifle kaybolabilirsiniz. Daha sonraki sıralama kapsamında Türkiye’nin ve dünyanın en çok bilinen yerlerinden biri olan kelebek vadesini de yine canlı olarak gezebilirsiniz. Burayı detaylı bir şekilde keşfedebilmeniz için size özel bir zaman tanıyor, doya doya yaşamanız adına fırsat tanıyoruz.
Ardından güneşin ve maviliğin keyfini en iyi biçimde çıkarabilmeniz adına akvaryum koyuna uğrayarak yüzme imkanı sunmaktayız. Ölüdeniz Tekne Turu, Fethiye’nin muhteşem kristal görünümündeki denizinin tadını çıkarırken bu konaklama yerinde güneşin keyfini de yine en iyi biçimde yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde St. Nicholas Adası da yine sizleri bekliyor. Geçmişten günümüze kadar gelen birçok farklı mimari yapı ve kültürel dokunun kaynaştığı bu özel noktada, harika bir turistik gezi yapma imkanını da bu şekilde elde edebilirsiniz.

Ölüdeniz Tekne Turu kapsamında aklınıza gelecek birçok farklı noktayı rahatlıkla gezerken, şehrin yoğunluğundan ve getirdiği yorgunluktan tamamen kurtulup, tek başınıza veya dostlarınız ve ailenizle birlikte unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Bütün donanımları eksiksiz olarak tamamlanmış bu özel teknelerimiz eşliğinde Ölüdeniz’ in görülmedik yeri kalmayacak.

Ölüdeniz’ in Harika Noktalarında Yüzebilirsiniz

Bu muhteşem Ölüdeniz Tekne Turu devamında daha yüzmek için birçok değişik noktaya uğrayarak sizlere denizin tadını sonuna kadar çıkarmanız adına olanak sunmaktayız. Özellikle geniş bir alana sahip olan Deve Plajı, sizlere güneş, deniz ve kumun tadını sonuna kadar çıkarmanıza olanak sağlamaktadır. Tertemiz denizi ve güneşin ışınlarının yansıttığı yüzeyi altında muhteşem bir manzara ile ister güneşlenebilir isterseniz de dilediğiniz kadar yüzme şansını yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda soğuk su koyunda da yine duraklama gerçekleştirerek, yüzmenin tadını burada da çıkarmanıza fırsat sunmaktayız.

Önemli Detaylar
  • Tur saat 11:00' de başlayıp, 17:30' da biter. Gün boyunca süren ve turkuaz sularda denizin keyfini doya doya yaşayacağınız bu günde heyecanı bol bir aktivite sizi bekliyor. Fethiye'den katılacak konuklar konaklama yerlerinden saat 09:30'da alınırlar. Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.
Fiyata Dahil
  • Otellerden alınma servisi,
  • Sigorta bedeli,
  • Balık veya tavuk ağırlıklı yemek, salata ve meyve,
  • Tur bedeli,
  • Ofisden otele dönüş servisi,
Fiyata Hariç
  • Teknede bira, kola vb. satışları yapılmaktadır.