Pamukkale Hierapolis Turu

Tur Süresi : 10 Saat

Yetişkin Fiyat : 0 TL

Çocuk ( 5-12 Yaş ) : 0 TL

Genel Bilgi

Pamukkale Turu – Hierapolis Günübirlik

Pamukkale Turu muzda, diğer bir ismi ile kutsal kent olarak da bilinen Hierapolis . Denizli sınırlarında yer alan Pamukkale‘ye yakın bir noktada bulunan ve dünyanın en çok bilinen antik kentlerinden biridir. Tarihi M.Ö. Ye dayanan ve Romalılar ’ın hükmünde bulunan şehir, geçmişten günümüze birçok büyük efsaneye şahitlik etmiş.  farklı hikayeleri bugüne kadar getirmiştir. Milattan sonra yaşanan deprem ile birlikte şehir tamamen yerle bir olmuştur. Özellikle farklı dinler açısından kutsal bir yer olarak büyük bir önem arz etmektedir.

Bugüne kadar da farklı uygarlıklar kapsamında birçok değişik mimari yapıları ve kültürel dokuyu bünyesinde barındırmayı başarmıştı. Hierapolis adına, sizlere harika bir organizasyon ile birlikte bu güzel antik kenti gezmenize imkanı sunmaktayız. Belli bir plan ve program dahilinde gerçekleştirdiğimiz rotalar ile birlikte hem Pamukkale Hierapolis Tiyatrosu gezme şansı elde edeceğiz. Aynı zamanda Pamukkale’nin farklı noktaları için de yine tur dahilinde görme şansı sunulmaktadır. Sabahın erken saatlerinde başladığımız yolculuk kapsamında öncelikle güzel bir yöresel kahvaltıyı sizlere sunuyoruz. Keyifli bir sohbet eşliğinde gerçekleştirdiğiniz taptaze yiyecekler ile kahvaltı sona ermesinin ardından öncelikle Pamukkale’ye uğruyoruz.

Fethiye çıkışlı Günübirlik Tur

Özellikle Pamukkale turu kapsamında sizlere gerçekleştirdiğimiz organizasyon dahilinde, dünyanın en çok bilinen ve harika bir görsele sahip olan travertenleri ziyaret etmenize olanak sunmaktayız. Muhteşem bir doğallığa sahip olan bu eşsiz yer, sizlere keyifli bir zaman geçirmenize olanak tanımaktadır. Antik yüzme havuzu, ayakta kalmış farklı kiliseler ve antik çağ dönemine ait arkeolojik kazı alanları da gezme şansını elde edebilirsiniz. Dünyanın en çok bilinen ve hayranlıkla ziyaret edilen, travertenleri de bünyesinde bulunduran Hierapolis Antik şehri adına özel bir tur gerçekleştirmekteyiz.

Tabii buraya gelinmek sureti ile Pamukkale Hierapolis Tiyatrosu görmemek de olmaz. Anadolu’nun en büyük ve dünyanın da sayılı açık hava tiyatrolarından biri olarak ön plana çıkar. Her noktasını turistik bir ziyaret kapsamında keyifle gezebilir, fotoğraf çekerek veya video olarak da o günü ölümsüz bir ana çevirebilirsiniz. Ayrıca yine bu bölgeye kurulmuş farklı antik yapıları, birbirine karışmış kültürel dokular eşliğinde tıpkı o günleri yaşıyormuş gibi bir his ile birlikte dolaşabilir, sizlere sunduğumuz tam donanımlı organizasyon seçeneği dahilinde keyifle gezebilirsiniz.

Üstelik bunu gerçekleştirirken yöreye ait özel yiyecekler ile öğle yemeğini de mükemmel antik manzara eşliğinde sağlarken, tamamen doğal bir güzelliğe sahip olan yeşillik alanların da tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

Pamukkale Hierapolis ve Denizli Turu

Başta travertenler olmak üzere Hierapolis antik mimari yapıları ziyaret ederek bu özel günü harika bir tur ile geçirirken, Pamukkale turu kapsamında Denizli’nin de özel yerlerini ziyaret etme şansını sizlere sunmaktayız. Özellikle Denizli’nin tüm dünyada meşhur olan havlu ve halılarının dokunduğu özel fabrikaya da uğramak sureti ile buradaki birbirinden harika şaheserleri görmenize olanak sunmaktayız. Bu şekilde fabrika içerisindeki farklı noktaları keyifli fotoğraflayabilir ve videoya alarak da yine harika bir anı kendinize bırakabilirsiniz. Bu muhteşem organizasyon turu kapsamında tek başınıza bunu gerçekleştirebilirken, ayrıca dostlarınız ya da sevdikleriniz ile de keyifli bir seyahat yapma imkanını elde edebilirsiniz.

Oldukça uygun fiyatlar kapsamında sunduğumuz bu organizasyon sayesinde, daha önce görmediğiniz bambaşka yerleri ziyaret ederek birbirinden farklı kültürler dokuları ve mimari yapıları görme şansını yakalayabileceksiniz. Bütçenizi aşmayacak fiyatları altında sizlere sunduğumuz bu özel organizasyonun sona ermesinin hemen ardından sizleri otellerinize bırakıyoruz.

Önemli Detaylar
 • Pamukkale Turu ; Pamukkale Denizli Bölgesi içinde yer almaktadır. Etkinlik akşama kadar sürer. Bölgeye gidecek konuklarımızı son derece eğlenceli bir program beklemektedir.
 • Gezilerimiz, rehber eşliğinde yapılmaktadır.
 • Tüm rehberler özel sertifikaya sahip olup, yüksek deneyimlere sahiptir.
 • Tur öncesi tüm herkese profesyonel rehberler tarafından bölgedeki doğal yaşam hakkında , yeraltı kentlerinin tarihi hakkında, Ören yerlerinin bölgedeki önemi hakkında detaylı bilgi verilir.
Fiyata Dahil
 • Otellerden alınma servisi,
 • Sigorta bedeli,
 • Profesyonel rehber ücreti,
 • Sabah Kahvaltısı,
 • Klimalı Midibüs bedeli,
 • Tur Ücreti,
 • Otele dönüş servisi
Fiyata Hariç
 • İçecekler
 • Bahşiş (Rehber-Şoför)
 • Kleopatra Hamam girişi,