S.S.S.

Rezervasyon nasıl yapabilirim ?

S.S.Sorular.Rezervasyon için web sayfamızda bulunan “Online Transfer Rezervasyon Formu”nu eksiksiz doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir.Şayet rezervasyon saatinize 24 saat’den az süre kalmış ise telefon ederek veya sms atarak “+90 536 838 96 00″ telefon numarasından rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?

Misafirlerimizi terminal çıkışında şoförümüz veya temsilcimiz adınızın yazılı olduğu bir tabelayla karşılar.Şayet kalabalık vs. sebeplerden dolayı sizi karşılayan şoförümüzü veya temsilcimizi göremezseniz lütfen bize telefon ederek veya sms atarak “+90 536 838 96 00″ bilgilendiriniz.Şoförümüz veya temsilcimiz sizi çok kısa bir sürede karşılayacaktır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ?

1- Şoföre nakit,geliş transferi esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize nakit olarak ödemenizi yapabilirsiniz.

2-Banka Havale veya eft sistemleri ile kurumsal şirket hesabımıza transfer tarihinizden en geç bir gün önceden ödemenizi yapabilirsiniz.

Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim ?

Hayır,Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.

Uçağımızda gecikme olursa ne yapmalıyım ?

Havalimanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar – gecikme için sizden extra ücret istenmez.Rötar – gecikme olursa mutlaka bize telefon ederek veya sms atarak “+90 536 838 96 00″ bildirmeniz gerekiyor.

Araçlarınızda çocuk koltuğu var mı ?

Çocuklu ailelerin çocukları ile güvenli olarak seyahat edebilmeleri için araçlarımızda (her araç için 1 adet) ücretsiz çocuk koltuğu bulundurmaktayız.Lütfen rezervasyon esnasında çocuk koltuğu ihtiyacınız varsa mutlaka bildiriniz.

Dönüş transferimizi de yapabilir misiniz ?

Konakladığınız Otelden, Pansiyondan, Tatil köyünden, Devre mülkden, Yazlığınızdan veya herhangi bir noktadan; Dalaman, Antalya, Bodrum ve İzmir Havaalanına veya istediğiniz adrese dönüş transferlerinizi sorunsuz ve tam zamanında yapıyoruz. Geri alınış saatini belirlemek için dönüş tarihinizden 1 gün önceden telefon ederek veya sms atarak (+90 536 838 96 00) onaylatabilirsiniz. Karşılıklı kararlaştırılan saatte hazır olunması faydalıdır. Aksi taktirde geç kalabilir ve uçağınızı kaçırabilirsiniz.Özel bir durum yoksa İç hatlar uçuşlarda 1 saat 15 dakika,Dış hatlar uçuşlarda 2 saat 15 dk.önceden havalimanında olunması yeterlidir.