Scuba Dalış Turu Fethiye

Tur Süresi : 8 Saat

Yetişkin Fiyat : 0 TL

Çocuk ( 5-12 Yaş ) : 0 TL

Genel Bilgi

Scuba Dalış Turu Fethiye

İlk dalış brövesini yeni almış ve/veya uzun zamandır dalmamış olanların, dalış gruplarına katılmadan önce, eğitmen veya dalış lideri eşliğinde, özet bilgi tekrarı ve bazı önemli becerileri uygulayacağı 2 dalışlık programdır. Tekne, tura başlamak için hareket ettğinde eğitmenlerimiz tarafından , dalış yapacak olan konuklarımıza ; Ekip, Ekipman, Su Altında İletişim hakkında bilgilendirma yapılacaktır. Belirlenen Dalış Noktası’na varış saati, 1 saattir. Hava koşulları uygun olduğu zamanlarda ; su altı bitki ve balık zenginliği olan koylar tercih edilmektedir. Gelinen yer ; FETHİYE bölgesinin turkuaz derinliklerinde, gözalıcı zenginliklerle dolu bir dünyanın kapılarını açan "ilk kaçış/dalış" için en elverişli şartlar biraraya gelmiştir : su sıcak ve berrak, dalış yerleri güvenli ve sakindir. Yarım saatlik bir video gösterisi ardından, kısa bir brifing ile bir eğitmen tarafından, temel güvenlik ve sualtına uyum bilgileri ve becerileri özetlenir, Akdenizin fauna ve florası tanıtılır. Uzman bir eğitmen/dalış lideri eşliğinde en fazla 5 metreye birebir yapacağınız yirmi dakikalık bu dalışta, mavi dünyanın tüm gizemleri çözümünü bulacaktır... İlk dalışınızı ölümsüzleştirecek merkezimizin size vereceği ve ömür boyu saklayacağınız «Deneme Dalışı Sertifikası» da cabası... iki kere dalacaklar iki ayrı dalış noktasında çifte keyif yaşayacaklar... Teknemiz Dalış Noktası’na vardığı zaman Dalış Eğitmenleri’miz eşliğinde dalış yaptırılacaktır. Bu programda standard PADI Open Water Eğitiminin ilk gününden seçmeler içeren bir egzersiz dalışı ve ikinci bir açık deniz dalışı yer alır. Video gösteriminden sonra bir eğitmen yapacağınız egzersizleri, temel güvenlik ve sualtına uyum bilgileri ve becerileri tüm detaylarıyla anlatıyor, ve eğitmen eşliğinde sığ suda bu becerileri tekrarlıyorsunuz. İkinci dalışımızda ise beceri tekrarı yok, keyifle eğitmenimizin eşliğinde dalıyor ve öğrendiklerimizi uyguluyoruz. Bu “SCUBA eğitimine giriş” kursunuzu ölümsüzleştirecek PADI “DISCOVER SCUBA DIVING” sertifikası da cabası. Bu kısa kursun ardından PADI Open Water Diver kursuna devam ederek sertifikanızı alabilir, ve ardından 18 metreye kadar dalabileceğiniz eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Turun 2. Bölüm Programı :

İkinci Dalış programı 35 dakika olup, 10 metre derinliğe inilmektedir.

Gün bitimi geri dönüş yolculuğunda tekne uygun bir koyda durdurulup ekip ve konuklarımız; hep birlikte kabinden atlama su savaşı yapılacaktır. Limana dönüş saatimiz 17:00 olarak belirlenmiştir.

Dalış yapmak isteyen konuklarımızın YÜZME BİLME ŞARTI YOKTUR.

Önemli Detaylar
 • Katılan konuklarımız ; dört (4) kişilik grub halinde , 3 Eğitmen eşliğinde dalış yaptırılacaktır.

 • İlk dalış süresi 25 dakika olup, 5 metre derinliğe inilmektedir.

 • Yemek Mönüsü: Grubların ilk dalışları tamamlandığı andan itibaren 13:00’de Açık Büfe Öğle Yemeği hizmete sunulmaktadır.

   

Fiyata Dahil
 • Öğle yemeği, çayı kek-bisküvi servisi
 • Mazot ve benzin
 • Mürettebat servisi
 • Transit log ve çıkış işlemleri
 • Liman masrafları ve vergileri
 • Palamar ücretleri
 • Yattaki DALIŞ EKİPMANLARININ ücretsiz kullanımı
 • Kullanma suyu
 • Yat sigortası ( Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. )
Fiyata Hariç
 • Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler yat barında satılmaktadır