Fethiye Ölüdeniz Türk Hamamı

Tur Süresi : Süresiz Saat

Yetişkin Fiyat : 0 TL

Çocuk ( 5-12 Yaş ) : 0 TL

Genel Bilgi

Ölüdeniz Türk Hamamı

Türk Hamamı, hem fiziksel hem de ruhsal olarak rahatlamak ve özellikle şehrin bütün yorgunluğundan kurtulabilirsiniz. Tamamen dingin bir ortam yakalamak isterseniz bunun için Türk hamamı günümüzde en doğru seçeneklerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Bilindiği üzere Türkler için hamam yalnızca temizlenme noktası olarak geçmemektedir. Sosyal ve kültürel bir platform olarak da hamamlar, fiziksel ve zihinsel olarak sağlık açısındanda doğru şekilde iyi bir biçimde değerlendirilmektedir.

Sizlere bunu profesyonel olarak sağlayacak organizasyon dahilinde, özellikle de tarihin izlerini taşıyan Fethiye Türk hamamı seçenekleri kapsamında sunmaktan gurur duyarız. Farklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilecek masaj ve buharlı bir ortam eşliğinde, kişinin daha sağlıklı bir hale gelmesine olanak tanımaktadır. Bunu gerçekleştirmek için sizlere sunduğumuz bu özel organizasyona katılmanız yeterlidir. Tüm gerekli işlemleri sizin için hazırlıyoruz ve size sadece hamamın keyfini çıkarmak kalıyor.

Tüm Olanakları İle Hamamı Keyfi

Hamamın özel olarak yapılmış taşları üzerinde yatarak suyun keyfini çıkarabilir ve Türk hamamı keyfini en iyi biçimde yaşayabilirsiniz. Bunlar içerisinde sauna ya da kese ve köpük masajı gibi olanakları da yine burada değerlendirebilir, hamamın sunduğu olanakları sonuna kadar çıkarma şansını elde edebilirsiniz. En küçük gözle görülmeyen ve vücut içerisinde birikmiş kirlerin dahi tamamen arındırılmasına olanak tanıyan hamam seçeneklerini değerlendirmek için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bu özel organizasyon altında bütün işlemleri sizler adınıza hazırlıyor ve size yalnızca bu keyfi sonuna kadar yaşamanız için imkan tanıyoruz.

Tamamen steril ve hijyenik bir ortam içerisinde özel taslarla bol köpüklü bir ortamda en özel temizliği gerçekleştirebilir, ayrıca bunu sağlarken fiziksel temizliğin yanı sıra ruhsal olarak da kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz. Eski dönemden günümüze kadar gelmiş olan ve harika mimari yapılar dahilinde hamamları keyifli bir biçimde değerlendirebilirsiniz.

Fethiye Türk Hamamı

Özellikle Fethiye bölgesinde geçmişten günümüze kadar ulaşmış farklı mimari yapılar kapsamındaki hamamlar eşliğinde, harika bir zaman geçirebilirsiniz. Tüm farklı dönemlerde dini inançları da kapsayan ve insanların sosyal yaşantılarının birer parçası haline gelmiş olan hamamlar, günümüzde artık daha büyük organizasyonlar ve olanaklar dahilinde temizlenme seçeneklerini sunmaktadır.

Önemli Detaylar
 • Masaj Terapisi: Çeşitli sağlık sorunları ve stresten kaynaklı gerginlik için uygulanan, birçok tekniğin birleşimi ile oluşturduğumuz mix masaj paketlerimiz ile rahatlamanın keyfini çıkaracaksınız.
 • Hamam: Geleneksel ünlü Türk hamamımızda hem yorgunluğunuzu atacak hemde isterseniz dostlarınızla birlikte keyif dolu anlar yaşayacaksınız.
 • Sauna: Sauna, romatizmadan uyku bozukluğuna gerginlikten depresif sıkıntılara kadar, birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki göstermektedir.
 • Buhar Odası: Buhar banyosu, vücut toksinlerinden arınmanın en basit yolu olarak düşünülmüştür. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar, vücut ürettiği metabolik maddeleri ve diğer atıkları dışarı atar..
 • Tuz Odası: Kaya tuzunun, yeraltındaki tuz mağaraları ile aynı özel mikro iklim koşullarını oluşturduğu Tuz Odamızda, sağlıklı insanlarda stres atıcı özellikleri taşıması yanında, cildin yenilenmesi, antioksidan ve anti-aging gibi etkileri bulunmaktadır.
 • Kese & Köpük: Vücudumuzun salgılamış olduğu ter yüksek miktarda toksik atık içerir. Kötü vücut kokusu ve yapışkan ter, bedendeki yoğun toksinlerin işaretidir. Kese & köpük masajı ile zararlı toksinlerin vücuttan atımı sağlanır. Cilt üzerindeki ölü derinin alınması sonucu gözenekler açılır, cilt canlılık ve parlaklık kazanır.
 • Tayland Thai Masajı: Thai masajı, temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde yapılamaktadır. Thai masajı, altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve bası hareketleri uygulanabilen bu masaj bir buçuk saatten dört saate kadar sürebilen bir zaman diliminde yapılıp, masaj sırasında kişide her ne kadar rahatsızlık uyandırmaktaysa da uygulama sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.
 • Aroma Terapi Masajı: Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. Ayakta belli noktalara kişinin verdiği tepkiler göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.
 • Refleksoloji ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile insana rahatlama hissi veren bir yöntemdir.
 •  
Fiyata Dahil
 • Otellerden alınma servisi,
 • Sigorta bedeli,
 • Balık veya tavuk ağırlıklı yemek, salata ve meyve,
 • Tur bedeli,
 • Ofisden otele dönüş servisi,
Fiyata Hariç
 • Spa merkezimizde ; alkollü alkolsüz içeceklerin satışı yapılmaktadır.